.::. Firma Profili .::.
 

THERMECO ; Isı ve Enerji Sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "SAHRA GRUP" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Isı Pompaları; ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacının ekonomik olarak karşılanması amacıyla kullanılır. Ev, villa, işyeri, iş merkezleri, hastahane, havuz ve  otellerin ısıtma ve soğutmasında en ekonomik şekilde ısı pompası sistemleri ile sağlanır.

Her proje, yapı ve her bütçeye uygun, tabiata zarar vermeyen, doğa dostu, toprak - su ve hava kaynaklı ısı pompalarını uzman ve deneyimli ekibimizce  kurulum ve montajını yapmaktayız.

Amacımız , konforu daha da arttırarak, çevremizi koruyan, otomasyona dayalı teknoloji ile ve yenilenebilen enerji kaynaklarını kullanarak hayatı kolaylaştırmaktır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz;

- Her proje ve yapıya uygun
- Ekonomik, her bütçeye uygun
- Tabiata zarar vermeyen, doğa dostu
- Alternatif enerjinin ulaştığı son nokta olan
- Toprak, Su ve Hava Kaynaklı Isı Pompalarını
- Uzman ve deneyimli personelimiz ile
- Evlerinize, iş yerlerinize, fabrikalarınıza vs. profesyonellik çerçevesinde sunmak.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Fevzi AYDIN
Yönetim Kurulu Başkanı